İADE, İPTAL VE TESLİMAT BİLGİLERİ

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

  • Satın almış olduğunuz ürünleri ürünün size teslim edilmesinden sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünlerin ambalajının bozulmuş olmasını anlayışla karşılıyoruz ve sizden de iade ederken ürünlerin kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
  • Kullanılan Ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır bu nedenle ürünlerinizi monte etmeden önce sağlamlık ve ölçülerin doğruluğu bakımından kontrol etmeniz tavsiye edilir.
  • Amacımız sizlerle aramızda adil ve özenli bir iletişim kurmaktır. Bu nedenle yukarıda belirtilen şartlardan ve uyarılardan bağımsız olarak iade etmek istediğiniz ürün ile ilgili elimizden gelen her türlü kolaylığı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
  • Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.
  • İade edilen ürünlerin kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Ürün İade Adresi:
NZL File Ambalaj Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti
Muradiye, Tayfur Sökmen Cd No:173A, 31300, İskenderun/Hatay
Yurtiçi Kargo Alıcı Kodu: 472167209

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bize bu talebinizi iletmek için çağrı merkezimizi aradığınızda, whatsapp ile mesaj attığınızda ya da e posta ilettiğinizde bu mesajınızı okumamız bazen zaman alabilmektedir bu sebeple ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

ÜRÜN BEDELİNİN MÜŞTERİYE İADESİ

Yukarıda belirtilen iptal ya da iade durumları gerçekleştiğinde ücret iadesi en geç 5 iş gününde yapılmaktadır.

TESLİMAT ŞARTLARI

Tarafımıza telefon, whatsapp ve benzeri araçlarla ulaşarak verdiğiniz siparişlerde ya da internet sayfamızdan doğrudan satın alma yaptığınız durumlarda siparişiniz 1-5 iş günü arasında kargoya teslim edilir.

Ekim-Mart ayları arasında siparişleri teslim etme süremiz 1-2 iş günü iken, Nisan-Eylül ayları arasında bu süre 4-5 iş gününe çıkabilmektedir. Alışveriş yaptığınız dönemdeki “güncel kargoya teslim süresi” size e posta ve sms olarak gelecek olan “Sipariş Bilgilendirme Mesajı” içerisinde belirtilecektir.
Ürünlerinizi kargoya teslim etmemizin ardından size Yurtiçi Kargo firması tarafından “Kargo Takip Kodu” sms ile iletilmektedir ve bu kod sayesinde siparişinizi takip edebilirsiniz.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

error: Content is protected !!

Ana menü